KONST / Litografier / Färglitografi 15218171
nr 1521 8171
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
2 st, Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 57x38-76x55, oramade lösa blad
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 februari 2023
kl 20:23:34
8/2 12:54:49